Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
İsrail Metafizik İstihbarat Kuvvetleri Yetişmesi

İsrail Metafizik İstihbarat Kuvvetleri Yetişmesi

Tarih 13 Ekim 2014, 08:34 Editör

Kabollo teşkilatı İsrail Kohenleri tarafından binlerce sene evvel teşekkül ettirilmiştir. Şimdi bu teşkilatın nasıl istihbaratçı yetiştirdiğini okuyacaksınız...

Kabollo teşkilatı İsrail Kohenleri tarafından binlerce sene evvel teşekkül ettirilmiştir. Şimdi bu teşkilatın nasıl istihbaratçı yetiştirdiğini okuyacaksınız... Kabollo teşkilatına girecek şahıs daha annesinin karnında tesbit edilir, yıydızlarla, cifir hesabıyla çocuğun doğacağı gün ve saat onlar için çok önemlidir. Onların hesaplarına göre bu sırlı hesaplamalar vaktinde gelen çocuklar kendileri için adeta Yehova’nın özel menüsüdür. Neticede bu mayyen vakitte çocuk doğar, Kaballo hahamlarının itinasıyla büyütülür.

Yiyeceğine ve sıhhatine son derece dikkat edilir, hususi surette hazırlanmış iksirler, vitaminli gıdalar ve bilhassa hususi nefis yemeklerle beslenir. Altı yaşının “ŞABAT”ına geldiği zaman son zamanlarda mükemmel bir şekilde modernleştirilmiş ve sistemleri asrımıza uyan “KABALLO JUGENT” yani “KABAL GENÇLİK TEŞKİLATI” na sokulur. Yedi sene boynunca burada aldığı eğitimle gidişatı ve hareketleri kontrol edilir. Eğer gencin “kana doğru bir temayül ve istidadı” varsa, kendisine “suikast” işleri taallut eden vazifeler verilir.

Çocuk müzikten, makineden, ilimden, siyasetten, iktisaddan hoşlanır neticede neye meyl ederse derhal o yeteneğine göre özel olarak yetiştirilir.Fakat bunca programa rağmen işe yaramayacağı tesbit edilen gençlerin ne yapıldığı tamamen meçhuldür. Ancak bu kadar ihtimamdan sonra her halde öldürülmezler?. Bu gibilerin bazen “yem” olarak bazen de “muhbirlik” gibi vasat işlerde zaman zaman faydalanıldığı biliniyor…

KABOLLO LİTERATÜRÜNDE “HEREM” NE DEMEK! Yıllar evvel Yahudi milyarder Serge Rubinstein polis tarafından ölü bulundu. Hükümet bu hadiseyi sıradan bir cinayet olayı gibi kapatmak zorunda kaldı. Ancak, Amerikalı Polis Müfettişi Robert Lloyd, ölü Yahudi milyarderin cesedinin etrafında hiçbir delil bulunmadığı için öfkeyle söyleniyordu. Ölünün dehşetle açılmış gözleri muazzam bir korku seansından sonra katledildiğini gösteriyordu. Katiller yalnızca tek bir ipucu unutmuşlar, yahut bilerek emsaline ibret olsun diye kasden bırakmışlardı. Bu da maktulün kapanmış olan sağ elinin avucunun içinde bulunan, üzerinde ŞEYTAN ve ALEV işaretleri ve arkasında da İbranice bir yazı bulunan platin bir madolyon…

Bu madalyonu üniversite tarih kürsüsüne götüren polis müfettişi orada İbrani kısmı Profesörü olan Allen H. God Bridg’i bulmuş ve madolyonun üzerindeki yazı hakkında malumat istemiştir. Yazıyı gören Profesör sapsarı kesilmiş ve kısaca şu cevabı vermiştir: Bunun üzerinde İbranice “HEREM” yazılıdır. Bu kelime KABBALO tarafından idam edilecek olan şahıslara gönderilir. Mesele anlaşılmıştı. Demek Yahudi Milyarder Rubinstein’i öldüren KABBALO idi… Oysa, Sergei Rubinstein aslen Rusya’da doğmuş bur Yahudi idi, anlaşılan KABBALO bu adamı yetiştirip kullanmak istemişti ve türlü vesilelerle muhtelif memleketlere hep başarılı seyehatler yapmış her defasında KABALO’nun karar vericilerinin gözüne biraz daha girmişti. Fakat KABALO’nun aklından geçmeyen bir durum vardı ki o da; Rubinstein’in kendi nam ve hesabına bir takım planları vardı. Son günlerde iyiden iyiye kendisini beğenmeye başlayan bu milyarder Yahudi, sahip olduğu muazzam servete güvenerek artık KABALO’dan emir almamağa karar vermişti. Netice meydanda, bu gizemli örgüt var ettiği sonra da kendisine kafa tutan hata isyan eden bu şahsı mutat bir ölüme mahkum etmiş ve onu bir tavuk gibi boğazlatmıştır. Colarado Polis Karakolu, milyarden işadamının dağ köşkünde bir araştırma yapmış, köşkün ocağında bir sürü yakılmış evrak izleri bulmuştu.

Bu evraklar arasında yarısı yanmış hatıra defteri de vardı. Kurtarılan sayfalarda neler yazıyordu acaba… “………. her şeyin üzerinde KABALO, Kabalo’nun üzerinde Serge Rubinstein, yani Ben… Artık her şeyin başında ben olacağım. Peki bane yapabilirler ki? Bütün sırları ifşa ederim…” “….. Akıllarından bile geçmiyor. Halbuki en büyük esrarı yakında bana ifşa edecekler, ne olur ne olmaz dikkat etmeliyim”. “…… Kendi emniyetimi tamamen sağlamadıktan sonra harekete geçmemeliyim. Üç temsilciden biri benden şüphe etti. Fakat kısa zamanda şüphesini izole ettim”. “……. Şark’taki dostumdam haber gelmemesi fena, fakat nasıl olsa işler yoluna girecek….” “…… Jack, “Vaziyet müstaceldi” diyor. Herhalde fazla ürkmüş olsa gerek. Kim benden şühe eder ki?.. Yarın plaja Margaret ile gideceğim. Daha sonra belki öbür gün, Jack’a müteveccihen hareket ederim. Tek mühim nokta NİXON’ın zamanında harekete geçmesidir. Fakat Nixon…” “……İşte buda iyi bir sürpriz oldu. Acaba Nixon neden şaşaladı?. Herşeyden evvel bu işin…” Maktul Yahudi Milyarderin ocaktaki ateşe atılan evrakından yanmamış bazı parçaları Amerikan Emniyet teşkilatı elde etti. Yukarıdaki cümlelerden anlaşılacağı gibi milyarder Yahudi nüfuzu ve parasına güvenerek KABALLO’nun üstüne çıkmak sevdasına düşmüştür. Halbuki bu, o kadar katı kuralları olan bir teşkilatta en ağır cezayı gerektirecek bir suçtur ki; Rubinstein’in akıbeti de diğer biraderlere ders oldu.

WALL STRET BÜYÜCÜSÜNÜN ESRARLI ÖLÜM܅

Rubinstein’in ölümü bile kendisine, ruhuna huzur vermedi. Bilakis mazisinin kirli çamaşırlarını ve foyalarını meydana dökmeğe sebep oldu. “Observation” isimli Amerikan gazetesinin, yatağında feci bir şekilde ölü bulunan, maliyeci milyarder Serge Rubinstein’in esrarlı ölümü ve kirli mazisi hakkındaki yazılar ise hayli ibret alınacak türden: “Şimdiye kadar görülmemiş derecede büyük olan bu sahtekar, milyonlar değerinde bir alçaktır. İngiltere ve Fransa’dan kovulan bu rezil adam, Amerika’ya gitmek için para vaad ederek fakir ve zavallı bir Portekiz asilzadesinin manevi evladı sıfatıyla Portekiz vatandaşı olarak Amerika’ya girmiş fakat babalığına vade ettiği yardımı yapmadığı gibi kızına da tecavüz etmiştir.

Bu kadar alçaklığa dayanamayan Portekizli asilzade hemen intihar etmiştir. Portekizli asilzadeden sonra intihar eden asilzedenin kızının bıraktığı bin mektup üzerine, Birleşik Amerika Göçmen Bürosu ve Polis, Rubinstein’i hudut harici etmek istemişler fakat gizli ellerin yok ettiği itham mektubu ortadan kaybolunca ve Rubinstein, Portekizli asilzadenin gayrimeşru bir şekilde bir Yahudi kadından meydana getirdiği gayrimeşru biri olduğunu ileri sürüp, gene Yahudi şahitlerle ispat etmesi üzerine Birleşik Amerika Göçmen Bürosu ve Polis ikna olmuş, kendisine Amerika’da yerleşme izni verilmiştir. Birkaç sene sonra Birleşik Amerika Yüksek mahkemelerinden Mac Gokey Rubinstein’in, çok karanlık bir şahıs olduğunu kendi kendisinin gayrimeşru olduğunu iddia ederek, annesine bile leke sürmekten çekinmediğini söylemiş fakat yukarıdan gelen emirlere itiat eden gazeteler bundan hiç bahis etmemişlerdi. Rubinstiein bildiği yoldan katiyen şaşmadan şaşılacak bir şekilde zengin olmakta devam ediyordu. Rusya’da doğmuş olan Rubinstein, İngiltere’de bir müddet bulunmuş daha 24 yaşında iken Fransa’da muazzam işlerde başarılı olmuş, kısa zamanda Fransa’nın en büyük bankası olan Fransa Asya Bankası’nın başına geçmiştir. Fakat 2. Dünya Harbinden sonra, müttefikler tarafından idam edilen vatansever Fransız Başkanvekili Pierre Layal, bu adamın hareketlerini şüpheli görmüş ve tam tutuklatacağı zaman İngiltere’ye kaçmıştır.

İngiltere’de, Chosan Ltd. bankası’nın idaresini eline alan Rubinstein, sistemli olarak bu bankayı iflas ettirmiştir. Kendisi de milyonlara konmuştur. İngiltere hükümeti hiçbir şey isbat edemediği için kendisine dokunamamış fakat sınır dışı etmiştir. Amerika’da şaşılacak kadar kısa bir zamanda günün adamı olan Rubinstein, bizzat Cumhurbaşkanı Rozvelt tarafından Beyaz Saray’da kabul edilmiş ve kendisinden, iktisadi bazı fikirler sorulmuş bundan sonra da Rubinstein aşağı yukarı Rozvelt’in ekonomiyle ilgili konularda danışmanı olmuştur. Alçaklık, kötülük, entrika, şantaj, namussuzluk gibi şeylerde hakikaten üstün zekaya sahip olan Rubinstein, Amerikan iktisadını bu vesileyle de bütün dünya iktisadını eline almış adeta allak bullak etmişti. Aynı zamanda bakire kızları kirletmek zevkine haiz olan bu rezil adam, özel yatında bir kıza işgence yaptıktan sonra ırzına geçmiş fakat çevresi çok olduğu için iş kapatılmış, yaptığı her çirkefliğin ardından büsbütün şımaran Rubinstein bundan sonraki boş vaktini bakire bozmakla geçirmeye başlamıştır. Rezaletleri tahammül edilmez bir dereceye gelen Rubinstein’i Amerikan Polis teşkilatı sınırdışı etmek istediği halde bir türlü başarılı olamamıştır. Bazı milliyetçi senatörlerin gayreti ile Lewisburg hapishanesine atılan Rubinstein, gene kısa bir zaman sonra elini kolunu sallaya sallaya hapisten çıkmıştır. Gayet korkunç ve mistik bir şekilde öldürülen Rubinstein’in sonu da bütün hayatı gibi muammalı olmuştur. SİYON PROTOKOLLERİNİN ELE GEÇME MEVZUSU Eli seneden fazla oluyor, bir gün çarlık Rusya’da bazı şahıslar bizim Siyon Liderlerinin Protokolleri”ni ellerine geçirdiler. Fakat büyüklerimiz ne kadar haklı imiş, insan kitleleri bu protokollerin gerçek olduğuna inanmadı. Onların gözleri vardır görmez, kulakları vardır işitmez. Böyle mahluklara insan denilebilir mi? Talmud’ta hahamlarımızın söylediği gibi “Gayri Yahudileri hayvanlarımız gibi idare ederiz”. Görünüz ve iftihar ediniz; gazeteler, kitaplar, dergiler, radyo, sinema, televizyon hepsi elimizde gayri Yahudi sürülerini hoşlanmadığımız her şeyden nefret ettiriyoruz.

Millet, vatan, din sevgisi işimize gelmeyen her mali sistem kapitalist sistem diyerek kitleleri bu sisteme düşman kılıyoruz. İnsan yığınları bu fikirlerden başka fikirleri düşünmeyi kabahat saymaktadır. Ne zaman işimize gelmeyen milli bir lideri çamurlamak istesek ne zaman onları istediğimiz zaman yola sokmak istesek bütün etraflarını bizim gördüğümüz gibi görmelerini arzu etsek, önümüzdeki zile basar ve merimizdeki matbuata lazım gelen talimat veririz. Kısa çok kısa bir zamanda bütün memleketi hatta bütün kıtaları çalkalayan bir propaganda kampanyası başlar ve istenildiği zaman hedefe ulaşılır. Genç nesil tamamıyla elimizdedir. Onlar için tek yüksek fikir şahsi aşarıdır. Başka bir şey onlar için mühim değildir. Mektep kitapları tam istediğimiz şekilde çıkmaya başlamıştır. Budala veliler çocuklarının 12 sene veyahut 16 sene mektep binasının içinde oturmasıyla son derece iftihar edilecek bir şey yaptıklarını sanıyorlar. Bütün bu seneler içinde çocuğun karakteri tamamıyla değiştirilir. Ve realist bir şekilde düşünmesine ders kitapları vasıtasıyla engel olunur. Senelerce hayattan ayrı kalmış talebe yalnız mektepte kendisine öğretilen marifetler ve düşünce sistematiği ile tamamen materyalist bir kimliğe bürünür. Bunun için aptal veliler ellerinden gelen parayı verirler, sırf çocukları adam olsun diye… Halbuki hayvandan insan çıkar mı? Kısaca, talebe bilmesi icap eden şeylerden fazla hiçbir şey öğrenmez ve kafasını ne kadar saçma ve komik şey varsa bunlarla doldurulur. Herkesi rey sandığının başına toplamalıyız. Çünkü rey verenlerin çoğu bizlere bilmeden rey verirler. İstersek kundaktaki çocuklara bile rey verdirebiliriz. Halk başındakileri hep kendisinin seçtiğini zannetmelidir.

Mesela Rozvelt (aslen Hollandalı Yahudi ailesine mensup olup gerçek adı Rozenfet) hala hayatta olsa idi onu Cumhurbaşkanı seçerdik. Şimdiye kadar bütün bültenlerimizi “Yidiş” diliyle bastırdık. Fakat maalesef çoğumuzun bu Yahudi dilini okuyamadığını göz önüne alarak bu bülteni İngilizce neşrettik. Hususi bildirimizin başka ellere geçmemesi için gerekir. Başka ellere geçtiği zaman hemen bu bültenin yalan olduğunu ilan etmek lazımdır. Zaten gayri Yahudi halk yığınları o kadar iyi terbiye edilmişlerdir ki; çok azı bu bildirinin doğruluğuna inanır. İsrael oğulları sevininiz! Yakında bu hayvan kitlelerini mensup oldukları ahırlara dolduracağız. Onlar da b ir daha bizleri rahatsız etmeyeceklerdir.Ondan sonra bütün insanlara taalluk eden işleri biz yapacağız. Birleşik Amerika’da yaşayan millet bize itaatte zorluk gösterir. Onlara tek dünya tek millet prensibini aşılamalıdır. Şüphesiz bu millete siyon milleti olacaktır.

Eloi tarafından bize vaat edilmiş olan ülke “DÜNYA” pek yakında bizim olacaktır. Bu hakimiyetten sonra Yahudi sulh, saadet ve neşe içinde yaşayacaktır. Yaşasın milletimiz! Siyon’a mağlup dünya kralı!..
 
Hakan Yılmaz Çebi

Bu haber 18282 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
İstihbarat

LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...

LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI... LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...

OKURLARIMIZ PETROL VE MADEN OYUNLARINI AÇIKLIYOR...

OKURLARIMIZ PETROL VE MADEN OYUNLARINI AÇIKLIYOR... TÜRKİYE'DE PETROL KİME SAKLANIYOR kitabımızı elden ele dolaştırıp BİZZAT YAŞADIĞI ve şahit olduğu olayları anla...

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im