Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı!

Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı!

Tarih 01 ?ubat 2011, 22:50 Editör

Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı hakkında kısa bilgi..

Sevgili arkadaşlar, Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı hakkında kısa bilgi;

Bu şahısların birçoğu günümüzde artık dindarlık maskesine bürünüp inandırıcılığını arttırmak isteyerek sömürülerini daha kolay ve zahmetsiz hale getirmeye çalışmaktalar ve yine bazıları halbuki kendilerine gelenlerin CİN musallatı olmadığı halde tedavi amaçlı kendilerine gelenlere gerçekten CİN musallat ederek kendilerine geliş seanslarını çoğaltarak sömürülerine kılıf hazırlamaktalar, bu nedenden dolayı günümüzde çok sayıda bu oluşumlardan maddi-manevi zarar görenler vardır. İlerleyen zamanlarda web sitemizde konuyla ilgili yaşanmış anılar ve bilgiler paylaşılacaktır.

Yurtdışında devlet bünyesinde veya devlet tarafından desteklenen onlarca metafizik alanda açık-gizli kurumlar hatta üniversitelerde bölümler var iken, ülkemizde bu konuda büyük bir eksiklik bulunmaktadır ve bu alanda olduğunu iddia edenlerden akademisyen-yazar v.b gibilerinin birçoğunun da maalesef büyük zaafiyetleri bulunduğundan somut adımlar atılamamaktadır ve onların yüzünden de işi sulandırma noktasında bir takım odakların ellerine de koz geçmektedir.

Tabii, onda bir bile olsa iyi niyetli olanlarını tenzih ederiz..

Bu konuda veya medyumluk adı altında insanları maddi-manevi sömüren kişiler ile yaşadığınız anılarınız varsa bilgi@hakanyilmazcebi.com adresine yazabilirsiniz.

Bu haber 9536 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Metafizik

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ?

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ? İntihar edenlerin çoğalmasında ki etkenlerden en önemlisi yaşayamadıkları DİN'dir !

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği Günümüz dünyasına ışık tutan bir yazı..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im