KAYITLI ERMENİ ALTINLARI ve AD SEMUD KAVMİNDEN KALANLAR


Açıklama: KAYITLI ERMENİ ALTINLARI: “4013 TOPRAKALTI BANK” AD VE SEMUD KAVMİNDEN KALAN GENÇLİK İKSİRİ…
Kategori: Köşe Yazıları
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2015
Geçerli Tarih: 19 Eylül 2021, 02:29
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/yazar.asp?yaziID=349


Bir HALK BİLİMCİ olarak bazen özel görüşmelerimi söz verdiğim veçhile kağıt,kalem, kayıt cihazı vb. kullanmadığım için hafızada kalanlardan yazarım.. Bir çoğunu da özel arşivimde saklarım.. Önemli bir kısmını da ARİFE TARİF misali KAMUOYU AKLINA, SİNE-İ MİLLETE emanet ederim… Domino etkisiyle gerekli etkiyi yapıyor, ulaşması gereken yerlere ulaşarak bir nevi AÇIK İSTİHBARAT görevini yapıyor İnşa’Allah…

Hindistan’daki gurular, Tibet’teki Lama’lar tarafından yetiştirilmiş bir Ermeni var.. Türkçe isim ve soyisim kullanıyor.. Özellikle KONYA BÖLGESİ’NDEKİ Ermeniler tarafından saklanmış çok miktardaki altınların yerlerini biliyor. Konya yöresinden gelen ziyaretçim bu kişinin olağanüstü yeteneklerine bizzat şahit olduğunu hatta kurşun bile işlemeyecek derecede kendilerini şaşırttığını söylüyor aynı zamanda son anda hedefe gidecekken ipe un serdiğini de..

Geçmiş uygarlıklardan bu yana TOPRAKALTI BANK'A yatan değerli madenlerin ve definelerin yerini çoğunlukla manastır görüntüsü altında yer alan yerlere çöken Ermeni Papazlar çok iyi kayıt altına almışlar. Adeta TOPRAKALTI BANK’IN birer şube müdürleri gibiler ancak TÜM BİLGİYİ TEPEDEKİ 3'LÜ BİLİYOR...Yalnız bunlardan bir tanesi Müslüman olunca işler karışıyor, elinde ne kadar bilgi varsa PAYLAŞMASI GEREKENLERLE (!) paylaşıyor.. Özellikle Konya Bölgesi ve akabinde MERSİN’İN İLÇESİ MUT’taki (daha fazla ayrıntı veremeyeceğim ancak birkaç yıl evvel burada gazetelere de yansımış bir erkek cesedi bulundu) 144 BİN TON altının yerini tek tek gösteriyor..

İşin içine kripto Ermeni askerler, ALBAY-TUĞGENERAL GİBİ ÜST RÜTBELİLER de giriyor, helikopter getirip altınları götürmek istiyorlar ancak işler son dakika bozuluyor bu arada antik kentte tiyatro çalışmaları, provaları adı altında üstelik devlet televizyonu menşeli birileri tarafından bir takım Alİ Cengiz oyunları da tertiplenmiyor değil..

KAFKASLAR, MEZOPOTAMYA, TÜRKİYE, BALKANLAR dâhil 4013 yerde kayıtlı kuydatlı TOPRAKALTI ALTIN BANKASI yatırımları (!) var. Türkiye’dekiler 30 Ağustos 2022’den itibaren rahatlıkla çıkarılmaya başlayacak.. LOZAN GİZLİ PROTOKOLLERİNİN yanı sıra adeta toplumsal bir büyü- miat da var kim ne işlem yaparsa yapsın ufak tefek işlerin yanı sıra büyük işler hep "atıl" kalıyor..

Özel sektörden televizyonu da olan bir grup (Sahibi Artvin dolaylarından) Konya bölgesinde altın madenlerinin yerini keşfetti ancak asıl BÖLGENİN define altınlar olarak ne derece zengin olduğunu yani TOPRAKALTI BANK’TA yatan serveti bilmiyor.. Ancak hakkını vermek lazım KONYA’DA ciddi PETROL ARAŞTIRMALARI yaptırıyor.. Değerli kömür yatakları bulundu..

Mesut Yılmaz’ın koalisyonda olduğu AB sürecinde bir ara bu Ermenilerin kayıt altına aldığı adeta TOPRAKALTI BANK’taki rezervleri çıkarmalarına göz yumulduğu takdirde AB’YE ALINACAKLARI ŞEKLİNDE bir anlaşmaya gideceği bir anda; MHP Lideri Devlet Sayın BAHÇELİ’nin bu gizli anlaşmayı  hükumeti bozma pahasına engellediği ifade ediliyor...

Hatta idealar arasında Adnan Menderes’in de bu TOPRAĞIN ALTINDAKİ BANK’taki altınları bildiği, TÜRKİYE EKONOMİSİ için çıkaralım deyip işlem yapamaya hazırlandığında İNÖNÜ gibi Ermeni olduğu iddia edilen şahıs ve etrafındaki yapıları tarafından idam sürecinin başlatıldığı da iddialar arasında…

Tabii biz bir HALK BİLİMCİ olarak dinliyoruz, sonra da altını doldurursak gerekli çalışmaları özellikle 2023 sonrası yapmak için bilgi ve hareket-planlama havuzumuza ekliyoruz.GENÇLİK İKSİRİ İLGİNÇ BİR ŞİŞE…

Ziyaretçilerimiz çok ilginç bir şişe gösteriyorlar Ad ve Semud kavimleri dönemine ait olduğunu söylüyorlar.. Şişe ilginç ama içindeki çoooook daha ilginç.. Şişe dip dibe eklenmiş iki ağzı da olan enteresan bir şişe.. Bu şişeyi buldukları yerde başka şişelerde varmış ancak kazı yaptıkları sırada tavan çökünce hepsi kırılmış ellerinde bir tek bu şişe kalmış.. Aynısı Pentagon’da varmış. Şişenin içinde olanın gençlik iksiri, hücre yenileyici bilinen 114 elementin dışında tespit edilememiş iki element daha taşıdı iddia ediliyor.. Firavunların uzun yaşama tutkusu ve Lokman hekim misali sırra ulaşmaları günümüz Firavunlarını da etkilemiş olmalı ki benimle buluşan şahısları Dubai’den gelen birileri bekliyordu.. Şişenin içindeki sıvının şırıngayla bir zerk edilişi bile milyon dolar dediler..

Cenab-ı Mevla; kullarını dener, hem de haşa sanki İLAHLIK SIRLARINI kaptırmış gibi öyle bir dener ki ; Decccal bile bu iksiri kullanıp gençleşiyor, sözde ölümden kaçıyor(hatta yeniyor sanır.. ISRAEL kelimesiyle KADERİNİ YENEN diyerek HZ. YAKUB’a bu iftiralarını yakıştırmadılar mı?) ancak cesedi genç binlerce AD ve SEMUD kavmi FİRAVUN’ UN nasıl geberdiklerini de unutuyorlar..

CENAB-I MEVLA bunlara bazı sırlarını veriyor ki adeta ağızlarına bir parmak bal çalıp, ALLAH'IN KUDRETİNİ nasıl istismar edip; nasıl da taşıyamayıp şımarmalarını izliyor ve BİR TOPAL SİNEĞİ ağızlarından burunlarından sokup telef ettiğinde de “ALLAH NE GÜZEL İNTİKAM ALANDIR” ayetinde buyurduğu gibi ESFEL-İ SAFİLİN ÇUKURU HALLERE düşürüyor.

Şimdilik bu kadar hasbıhal yeter sanırım;TOPRAK ALTI BANKACILIĞI yakında her geçen gün açığa çıkacak sessiz sessiz bu bölgelere giden gelen nice FİRMA, ŞAHIS, GENERAL, ÜST MAKAMI İŞGAL EDEN SİYASETÇİLER, İSTİHBARATÇILAR vb. haberleri okuyacaksınız…

BALONLARIN PATLAMASINA AZ KALDI…

İBN’ÜL VAKT-VAKTİN OĞULLARI GELİYOR…


*HAKAN YILMAZ ÇEBİ
TOPLUMU AYDINLATMA HAREKETİ (TA-HA)