Darbeci - NATO Subaylarının Top Secret 'Medyum Okulları'


Açıklama: Darbe girişiminin ardından bazı metafizik bilgiler..
Kategori: Sitemizden
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2020, 23:28
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/detay.asp?haberID=491


Halkbilimci olmamız hasebiyle; Türkiye'de yok denilen elmas madenleri-petrol, Manisa-Sardes'teki Karun Hazineleri, Meryem Ananın kabri, henüz sahaya çıkarılamayan bilimsel buluşlar vb. Pekçok sır ve bilgi tesbih taneleri gibi gelir ipimize dizilir...

Bizler de gerekli çalışmaları RABBİMİZİN izniyle yapar, GEREKLİ YERLERE emanet eder veya ÖZEL HAREKAT günü ve saatini bekletiriz...

Biliyorsunuz, TARİHE GÖMÜLMÜŞ UYGARLIKLARIN SONUNDA da insanlar-yöneticiler; iş, güç, emek  vermek yerine ihtiraslarına köle olup kolay ulaşmak gayesiyle CİNLERDEN, BÜYÜLERDEN, ZİHİN KONTROL, GAYRİNİZAMİ KİTLE YÖNLENDİRME unsurlarından medet umar hale gelmişlerdi..

KUTSAL KİTABIMIZ KUR'AN-I KERİM'DE bu durum pek çok ayette açıkça kıssalarla da anlatılır...

Ahirzaman fitne döneminde bu işler maalesef yine böyle yürütülüyor...

İHTİRAS ŞEYTANLARI/DECCALİYET POSTALARI pek çok insanı ve oluşturdukları kümeleri BÖYLE kullanıyor...

Geçenlerde medyumluk yetenekleri olup bazı yapılar (!) için kullanması istenilen birisi (!) aradı. Bu şahıs çok enteresan bilgileri bizzat yaşadığı için kurum, kuruluş, isim olarak aktardı. Biz gerekli kayıtlarımızı aldık, halkımızın bilmesi gereken kısmını paylaşıyorum.

8 YIL ÖNCE bizzat davet edilip, katıldığı bu yerdeki teşhislerini anlattı:

GENELKURMAY'ın verdiği rütbeleri ve kimliği kullanan (ki bir tanesi ANKARA'DAKİ ÖZEL  KUVVETLER KOMUTANLIĞINA GİREN VE ASTSUBAY TARAFINDAN VURULAN DARBECİ TUĞGENERAL) gibi yüksek rütbeliler tarafından; Türkiye'nin muhtelif yerlerinden toplanan medyum kategorisinde toplanan (tırnak veya suya bakıcı, kaybolanları teşhis edici,  sinyal bozucu, zihin karıştırıcı, hipnozcu, eşyalara nüfuz edici... ) gibi yetenekleri olan insanlardan 61 kişi Ankara'da bir çiftlikte 6 ay boyunca hem yeteneklerini sergilediler, ve de eğitildiler..

Geleneksel eğitimden (aileden veya bir yakından öğrenilen) gelen ÇOĞUNLUĞU BAYAN olan bu insanlardan 60 KİŞİYLE ANLAŞMA yapılarak beraber çalışacakları hususunda mutabık oldular...

1 kişi (kendisi) hariç..

Yapıyı tehlikeli, güvenilmez bulduğu için uzak durmaya çalışıyor ancak aşağıda kısaca değineceğim gibi başına gelmeyen kalmıyor..

Asker, sivil pek çok kişinin deneysel eğitimleri altında yetenekleri gözlemlenen ve eğitilen  bu insanlar; pek çok cemaat ve tarikattan 7- 10  yaşında dahi çocukları  alarak yetiştiriyorlar. (Karanlık kalmış pek açılmamış bir bilgi olarak Fethullah Gülen'in küçük yaşta bir Özel Harp Subayı tarafından tespit edilip, yetiştirildiği konusunda yukarıdaki bu bilgi üzerinden pek değerli tarihi ve arşiv istihbari sondaj çalışmaları yapılmalı. Çözümleme ve analizler yapılmalı. Geleceğimize daha başka kimleri hazırlıyorlar?!)

Özellikle Kahraman Maraş, Urfa, Mardin, Hatay, Malatya, Konya, Erzurum gibi bu tarz yeteneklerin geleneksel olduğu illerde ise EV OKULLAR açıldı diyor.

Burada yetişen çocukları KUR'AN KURSLARI dahil pekçok yere yerleştirdiler..

Ve bu çocuklar kimsesiz, yetim gösterilerek pek çok hain Hoca aracılığıyla ciddi yardım paraları toplandı.                                                                                                                                                                                                

Diğer taraftan;

Yeteneklerini kullandıkları bu kişilerin beyin dalgalarını test etmek ve izlemek için de elektromanyetik teçhizatlar kullanarak yeteneklerini kayıt altına aldılar, ölçümlediler..

Bazı görüntüleri ekrana düşürmeye çalıştılar.. Yani zihin dalgalarıyla alınan bilgi ve görüntüleri adeta bir RÜYA MAKİNESİNDE TOPLAR  gibi topladılar..

BUGÜN DARBEDE YER ALAN SUBAYLARDAN BAZILARI ÖZELLİKLE JANDARMA SUBAYLARI BU OKULLARDA FAALİYET GÖSTERDİLER..

Bana bilgi veren kaynaklarım (!) bu durumu anlatmak istediği pek çok belediye başkanı ve milletvekilinin bu şikayetlerini dinlemek yerine YETENEKLERİNİ KENDİLERİ İÇİN , İHTİRASLARI İÇİN KULLANMAK istediklerini söyledi.

İşin boyutu o kadar ileriye gittik ki; kafasına silahlar dayandı. Türkiye'nin pekçok yerine kaçmak zorunda kaldı.. Bu Belediye Başkanları çoğunlukla MUHALİFLERİ HAKKINDA SUÇLANACAK DOSYALARA ulaşmak için medyumluk yeteneklerini kullanmaya zorladılar ki (bunların içinde ağırlıklı olanları maalesef hiç ummazsınız MHP'li idi) dedi..

Herkes menfaati için rakibine karşı kullanmaya çalışıyor, en duyarlı olması gerekenler bile ihtiras ve menfaatlerin  vatan, millet düşüncesinin önüne geçtiğini söyledi..

Bu arada;

Bazıları maaşa bağladı, çok tehlikeli memleketi ilgilendiren konuları isteyip yapmayınca maaşını kestiler, işsiz kaldı..

Yüksek bir Fakülte mezunu olmasına rağmen bulaşık yıkamak istediği yerden dahi üç gün çalışamadan kovuldu..

Bu arada bu okullarda yetişen bu pek çok medyumun bazıları YURTDIŞINA çıkarılarak İSRAİL, İNGİLTERE, ALMANYA, ABD gibi ülkelerin istihbarat servislerine veya küresel sermaye gruplarının hizmetlerine sunuldu...

Cumhurbaşkanlığını ilgilendiren pek çok meselede kendisine ulaşmak istediği bir AKP'li milletvekili dahi, kendisini CUMHURBAŞKANINA ulaştıracağını ancak önce kendisi için bir şeyler yapmasını istediğini söylemiş.

Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık arasında bilgi akışını engelleyen AKP'de çok önemli yerlerde, nüfuzlu truva atlarından bahsediyor...

Detayları günü gelince paylaşacağım..

CENAB-I MEVLA'ya emanet olunuz..

Hakan Yılmaz ÇEBİ