Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Cinlerin Yardımı ile Gösteriler Yapan Criss Angel

Cinlerin Yardımı ile Gösteriler Yapan Criss Angel

Tarih 08 Temmuz 2011, 15:06 Editör

Not: Ülkemiz de yeni piyasaya türetilen Aref ve benzeri kişilerin metafizik deşifrelerinide ilerleyen zamanlarda yayınlayacağız inşaAllah.. Lütfen, bu yazıyı tamamı ile okumadan Criss hile yapıyor vs gibi cümleler ile yaklaşmayın..

Cinlerin Yardımı ile Gösteriler Yapan Criss Angel

Not: Ülkemiz de yeni piyasaya türetilen Aref ve benzeri kişilerin metafizik deşifrelerinide ilerleyen zamanlarda yayınlayacağız inşaAllah.. Lütfen, okumadan Criss hile yapıyor vs gibi cümleler ile yaklaşmayın, bizde biliyoruz bazı hileler kullandığını, lütfen yazıyı tamamen okuduktan sonra bir daha düşünün

AntiSiyonizm.com'a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz... Bu aşağıdaki video sadece sistemin zahire yansıyan küçük bir yüzüdür. Lütfen, videoyu ve devamında bu sayfada ki yazıyıda okuyunuz...Herkes bu gibi insanların birçoğunu iliyonist ve sıradan sihirbazlık eğitimi almış kişiler zanneder. Ama gözlerinden perdelerin biraz aralandığını insanlar işin batıni kısmınıda net görebilirler. Criss Angel ve benzeri birçok kişi vardır. Biz bu adamı ele alıyoruz. Bu adam şeytani kuvvet ve unsurları kullanarak birçok sıradışı gösteriler yapmaktadır. Siyonlar bu gibi insanları özel yetiştirmektedir. Dünya siyonizminde bu tip ilizyonistler şeytani gücün görünür kısmındadırlar. Siyonist objeler ile de dünyaya mesaj verilmekte ve güçlü olduklarını her fırsatta ilan etmektedirler. Bu adamlara tanrı diyen sapkınlar dahi vardır. Deccalde bu gibi adamların yaptığının daha fazlası bir şeytani güce sahip olacaktır. İşte bu nedenden deccalin olduğu bir ortamda bu gibi ilizyonistler ön hazırlık olarak sahaya sürülmektedir. Bu gibi basit ilisyonistlere tanrı gözüyle ve hayran gözüyle bakanlar deccale nasıl bakarlar, gayet açıktır!

Videomuzda izleyeceğiniz gibi bu adam cinleri ve kabalistik büyüleri-göz boyamalarını kullanan biridir. Bir insan olarak sıradışı hareketler yaparak, Allah'a olan imanı zedelemede şeytanla ortaklaşa iş yapmaktadırlar! Bu adam bu sayede yalan dünyanın zevkini sefasını sürüyor, şöhret sahibi oluyor, şeytan ise ne kadar insana Allah'ın varlığını unutturup, imanını alabilirse kar sayıyor...Yani her halükarda bir iş birliği var!

Allah cc bizleri, bilip bilmediğimiz bütün şerlerden, şeytanın ve yoldaşlarının şerrinden, hasedcilerin şerrinden, deccalin ve adamlarının şerrinden muhafaza eylesin. Amin.

Ne olursa olsun, sonuçta rahmani ve şeytani güçlerde Allah'ın emridedir. Yaprak dahi O'ndan izinsiz kımıldamaz! O'nun makamının üstünde makam yoktur, O'ndan başka ilah yoktur, O bir ve tekdir!

Bir deccal gerçeği var ve yaklaşan tehlikeler var, hadisler ve dünyada olanlar açık net, analiz edin ve düşünün...

"De ki: Kör ile gören hiç bir olur mu? Hiç düşünmez misiniz?" (Enam 50)

Bazı arkadaşlar bu adam gösterilerinde hile kullanıyor ve nette açıklanan hileleri var diye mesaj atıyorlar. Evet, bizde bazı gösterilerinde hile olduğunu gördük, ama olaya genel bakmak lazım. Dar pencereden bakmamak lazım. Bu ve bunun gibi adamlar sonuçta ilizyonist-büyücü-göz boyamacıdır, ki meslek olarak bu işi yapıyorlar. Bazı gösterilerinde hile olması çok doğal, ama birçok sıradışı gösterisinde de şeytani-cinni-kabbalistik büyüler v.b gibi bir yardım aldığı açıkca görülmektedir. Hindistan ve Tibet'ta havada durabilien insanların sayısı az değildir! Budist ve Hindu tarihi belgelerinde de havada asılı duran insanlar çokca ve buna levitasyon sanatı olarakda adlndırılmaktadır! Bu bağlamdan deccal'in bazı sıradışı güçlerinede burdan bir bakış açısı yakalayabilriz! Buna inanmayan insanların görünmeyen alemleri algılama ve anlama noktasında sorunları vardır!

İşte Gölün üzerinde suya batmadan yürüyen Criss Angel videosu ve bu videodan sonra aşağıdaki bir Allah dostunun anısını okuyunuz lütfen..

Seyyid Fehim hazretleri bir defâsında talebeleriyle Van Gölü kıyısında giderken, göldeki Ahtamar Adasında bulunan Ermeni kilisesinden bir papaz çıkarak su üstünde yürümeye başlar. Talebeler bunu görünce, bâzılarının hatırına; "Allah'ın düşmanı dediğimiz papaz, su üzerinde yürüyor da, evliyânın büyüğü, Allahü teâlânın sevdiği, seçtiği kulu bildiğimiz, Seyyid hazretleri acabâ neden yürümez ve kıyıdan dolaşır" diye gelir. Seyyid Fehim, bu düşünceyi anlayıp, mübârek ayaklarındaki nalınları ellerine alıp, birbirine çarpar. Nalınları çarptıkça papaz suya batar. Boğazına kadar gelince, bir daha çarpar. Papaz, batar ve boğulur. Sonra, böyle düşünen talebesine dönerek; "O, sihir yaparak, su üstünde gidiyor, böylece sizin îmânınızı bozmak istiyordu. Nalınları çarpınca sihri bozulup battı. Müslümanlar sihir yapmaz. Allahü teâlâdan kerâmet istemekten de hayâ ederler." buyurdu. Kerâmeti ile papazın sihrini bozdu. (Kaynak : Evliyalar Ansiklopedisi)

Abdulhamit Hanoğulları
antisiyonizm.com

Bu haber 16956 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Metafizik

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ?

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ? İntihar edenlerin çoğalmasında ki etkenlerden en önemlisi yaşayamadıkları DİN'dir !

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği Günümüz dünyasına ışık tutan bir yazı..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im