Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri..

Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri..

Tarih 03 Temmuz 2015, 01:29 Editör Eşref PEKCAN

İşin özünü anlatan gerçekler...

2013 yılında sitemize aşağıda eklediğimiz "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Gezi Parkı Eylemleri.." başlıklı bir yazı yayınlamıştık, bugün adını "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: İbne Eylemleri.." olarak değiştirip yayınlıyoruz.. 

Ah şu insanoğlu kendi tabiatını bozar ve bunu pazarlar. Tarihten de hiç ibret almaz. Kendisine verilen küçücük bir irade vardır o sınırsız özgür olduğunu zanneder.

Uzunca bir ipe bağlı hayvan gibi. Boğazındaki ipi farketmeyen önündeki otları yiye yiye ilerler. Yedikçe daha ileridekine göz diker. Zanneder ki bütün mera kendisinindir. Taki bağlı olduğu ip boğazına takılana kadar. İp boğazını sıkıp daha ileri gidemeyince anlar ki: “ben bağlıymışım”

Evet, bağlısın. Ey Allah’a meydan okuyan aciz, zavallı! Bir hücrene bile hükmedemiyorsun, bir an sonra başına ne gelecek bilmiyorsun, kalkmış Allah’a kafa tutuyorsun.

Her an adım adım yaklaştığın “ölüme” bir çare bulamamışken kendini özgür ve hür zannediyorsun.

Peki, akıbetin ne biliyor musun?

VELEV Kİ CEHENNEME DÜŞTÜN!

Bildiğiniz gibi her Ramazan dünya Müslümanlarının huzurunu kaçırmak için çeşitli faaliyetler yapıyorlar. Bunlardan bir tanesi İsrail’in Gazze’yi bombalamayı adet haline getirmesiydi. Bu sene Elhamdülillah çok da cesaret edemediler. Suriye ve Irak’da taşeronlar vasıtasıyla huzur bozuyorlar. Ancak bu yeterli değil. Daha fazla İslam ve din düşmanlığına ihtiyaçları var. Bunu da teşkilatlandırdıkları ahlaksızlarla gerçekleştiriyorlar.

Adamlar sırf Ramazan ayında Müslümanların huzurunu bozmak amacıyla İngiltere ve İsrail menşeli organizasyonlar ile sokağa dökülüyorlar ve kendilerinin açıkça “ibne” vs. (insan olmayan türlerden) olduklarını söylüyor, soyunuyorlar, ahlaksızlık sergiliyorlar.

Bunlara akıbetlerini hatırlatmak istedik. Çünkü verilen mühleti bunlar “özgürlük”, verilen hayatı “hürriyet” olarak anlamışlar.

Şeytan insanı böyle rezil hale getirirde, insan farkında olmaz. Birde bu olaylarda ki dış güçlerin parmağını ve Abd İstanbul başkolonsluğuna eşcinsellik bayrağının asılması, Almanya İngiltere başkolonslarının bizzat eylemlere katılmalarını da aynı not düşmek lazım. 

İşte sizin atalarınızın başına gelenler:Bu rezil, ahlak dışı, milli ve manevi değerlerimize açık saldırının ürünü olan bu eylemleri yapan derneklerin başını çeken derneğe yapılan AB yardım fonu altında yatırılan paralar olayın bir diğer hainlik yönünü açıklıyor..

"Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Gezi Parkı Eylemleri.." / 2013


Sitemizi ilk kurduğumuz dönemde "Ülkemizin Metafizik Kuşatılma Haritası" başlıklı bir yazı yayınlamıştık. Hukuki ve çeşitli bazı özel nedenlerden dolayı, bu yazının devamını yayınlamadık. Bunu ise, Milli ve Manevi değerlerden uzak olan güvenlik, istihbari kadroların becerisizlikliğine atfettik.  Son güncel olaylardan olan Gezi Parkı Eylemleri hakkında da kısa bir kelâm etmek istedik.
 
Olay açık net görülmektedir ki; Gezi Parkı Eylemlerinin altında yatan gerçek İslamiyete düşmanlıktır... Birileride gaza gelip bu düşmanlığa ortak oluyor... Din düşmanlarının organize bir harekatıdır... Gezi Parkı bahane... Şeytanın ağına düşürdüğü ve dış güçlerin zehirley
ip dinden uzaklaştırdığı dimağların toplu bir hareketidir, Gezi Parkı eylemleri... 

Sözün özü: Vatan hainliğinin, Milli ve Manevi değerlere düşmanlığın dışa vurduğu bir hareketlenmedir bu eylemler.. Pkk'lısının, solcusunun kol kola vatana ihanetin eylemini gerçekleştirdiği yerdir, Gezi Parkı eylemleri.... Dedik ya, Gezi Parkı bahane....

Buna alet olanlar, gerek bu dünyada gerek ahirette, bunun hesabını vereceklerdir. Bu dünya kendi başına yaratılmadı değil mi? 

Hesap görücü olarak ALLAH (cc) yeter... O'ndan (cc) başka ilah ve yaratıcı yoktur..

Ey gafil, Ebu Cehillerde uğraştı bu nuru söndürmek için, ama helak oldu gitti... 

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor." (İbrahim suresi, 42. ayet)
 
Aşağıdaki bazı resimler olayı özetliyor sanırım:
metafizikmerkez.org / Eşref Pekcan


Bu haber 9597 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Köşe Yazıları

Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı?

Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı? Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı? sorusuna kısaca cevap veren bir yazı..

TÜRKİYE CUMHURİYET(İ) MERKEZ BANKASI ÖZEL GÖRÜŞMELER / DÜŞÜNCELER...

TÜRKİYE CUMHURİYET(İ) MERKEZ BANKASI ÖZEL GÖRÜŞMELER / DÜŞÜNCELER... Tespitler ve analizler ışığında bilgiler..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im