Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
METAFİZİK İSTİHBARAT - BİLGİLER - YENİ KAPAK VE BASKILAR

METAFİZİK İSTİHBARAT - BİLGİLER - YENİ KAPAK VE BASKILAR

Tarih 30 Aralyk 2015, 23:22 Editör Hakan Y. ÇEBİ

Güzel bir yazı eşliğinde Metafizik İstihbarat kitabı üzerine...

Hayatım boyunca çok küçük yaşlardan itibaren bir takım parapsikolojik güçlerden ve olaylardan faydalandım. İlk önceleri bu güç ve olaylar “Kader”, “Ruh” mevzularını çözmeme yararken bu durum daha ileriki yaşlarda gelecekle ilgili istihbarat yapıp, olayları önceden analiz etmeme yaradı...

İşte bu yüzden kitabın akışı içersinde zaman zaman kendi yaşadığım tecrübelerden bazılarını siz değerli okurlarımla paylaşarak, konuyu daha akışkan ve anlaşılır hale getirmeye çalıştım.

Ayrıca anneannemin, canım annemi doğurduktan sonra el ayak çekilince, tanımadığı “yüksek ruhlu bir şahsiyetin” odada bir anda belirmesi ve “çok Osmanlı bir kızın oldu” deyip isminin de “Berat’ olarak konulmasını istemesi, ardından da evlerinin önünden akan ismi gibi “Karadere”de yıllar sonra büyük bir acı yiyeceğini ve bu acıya da sabretmesini söyleyip bir daha görünmemesi, akabinde de söylediği gibi o derenin kıyısında çift yürekli dedikleri 18 yaşındaki Muhsin dayımın vurulup, ölmesi ve bunun gibi bir çok hatıra ben de birbirinden derin izler bırakıp, fizik ve metafizik alemdeki bu içselliği keşfetme ve değerlendirme eğilimi doğurdu...

İşte akıllarınızdan geçebilecek niye böyle bir kitap sorusunun peşinen cevabı bu sevgili okurlarım.

GİZLİ PARAPSİKOLOJİK SAVAŞ

Parapsikoloji, 20. Asrın son çeyreğinden itibaren klasik akademisyen  anlayışın ötesine geçilerek yapılan araştırmalardır. İlginçtir, parapsikolojik kabiliyetlere dayanılarak yapılan çalışmalar: “1945-1990 yılları arasında gücünü komünist Rusya’dan alan bir takım odakların şarlatanlık, büyücülük-üfürükçülük faaliyetleriyle bir tutularak  karalama kampanyalarına maruz kalmasına rağmen; bizzat komünist Rusya tarafından Parapsikolojik Araştırma Merkezleri kurularak değerlendirilmiştir.” Üstelik en derin devlet teşkilatları bünyesinde kurulan bu merkezlerin parasını bu çalışmaları büyücülük veya üfürükçülükten ayırt edecek entelektüel bilgisi olmayan halk vergileriyle ödüyordu.
Soğuk savaş döneminde çoğu materyalist temeller üzerine kurulmuş ülkeler de o dönemin en donanımlı parapsikoloji merkezleri faaliyet gösteriyordu.

Parapsikolojik çalışmalar içerisinde gizli okült gelenekleri binlerce yıldır yaşatan örgütlerin birinci derecede önemi vardır.Bugün dünya çapında faaliyet gösteren ve dereceleme sistemi her ülkeye göre farklı sırlar saklayan siyon ve onların çiftlikleri olarak adlandırdıkları mason locaları bu bilimi “HARUT ve MARUT’un uyarılarına rağmen” geleneğe bağlı olarak  kullanmada oldukça ustadırlar. Localardaki ritüellerin tamamı parapsikolojik kuvvetleri çekmek ki (burada negatif ve pozitif güçler tartışmasına girmiyorum) onları amaçları doğrultusunda kullanma üzerine kuruludur.


Günümüzde metafizik istihbaratta da faydalanılan ve Parapsikolojinin inceleme konusuna giren konulardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Duyudışı Algılama (ESP), Telapati, Durugörü-Önsezi-Psikokinezi (PK), Telekinezi, Rüyalarla fizik beden dışı algılama,Hipnoz ve Hipnoz altında duyu dışı algılama, Hayvanlarda ESP, Bitkilerde Parapsikoloji, Duruişiti, Psikometri, Levitasyon, Işınlama: Teleportasyon- Paranormal Şifacılık ve Cerrahi (PSI-TIP), Paranormal Teşhis ve otoskopi, Gezici durugörü, Astral Seyehat (OOBE), Beden Enerji Merkez ve alanları: Şakralar ve Auralar, Tayyi Mekan (Fizikdışı mekan değiştirme), Bast’ı Zaman/Zamanda yolculuk, Biyokozmik Enerji ve Psikotronik Bilimi, Kirlian ve düşünce fotoğrafçılığı, Telkin Bilim, Psişik Arkeoloji vs.

Hemen her insanın farkında olsun veya olmasın bir veya birçok parapsikolojik gücü vardır. Ayrıca bu tarz onlarca, hatta yüzlerce olay her insan anlatabilir önemli olan bu yeteneklerimizi nerede kullanabileceğimizi bilmek ya da bu yetenekleri kimlerin ne amaçla kullandıklarını bilip karşı tedbirler almak.

Yeryüzünde bir çok istihbarat teşkilatı parapsikolojik güçleri olan insanlardan yararlanıyor. İnsanlar ve Mucizeler kitabının yazarı W. Keller’in kitabının son satırını vererek giriş cümlelerimizi bağlayalım:

“Bu Kova burcu çağı, insanlığın kendini yenileyerek “RUHSAL TEMELLER ÜZERİNE” görkemli yapısını yükselttiğini görecektir.

Önümüzde insanlığın yıldızının parlayacağı dönem var...”

HAKAN  YILMAZ ÇEBİ
TOPLUMU AYDINLATMA HAREKETİ (TA*HA)

Bu haber 8585 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Köşe Yazıları

Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı?

Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı? Tasavvuf Peygamber Zamanında Var mıydı? sorusuna kısaca cevap veren bir yazı..

TÜRKİYE CUMHURİYET(İ) MERKEZ BANKASI ÖZEL GÖRÜŞMELER / DÜŞÜNCELER...

TÜRKİYE CUMHURİYET(İ) MERKEZ BANKASI ÖZEL GÖRÜŞMELER / DÜŞÜNCELER... Tespitler ve analizler ışığında bilgiler..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im