TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - 1


Açıklama: Mehmet Ildırar (Yarbay) - Kasrik'ten Geçenler - 40.Bölüm - Semerkand Tv - Eşsiz güzel bir sohbet...
Kategori: Tasavvuf - İlim
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2014
Geçerli Tarih: 21 Temmuz 2024, 00:39
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/detay.asp?haberID=242


Video alttadır(Mutlaka izlemelisiniz)..
 
"İçerdeki gönülleri fethetmeden bir yeri fethedemezsiniz; İçerdeki gönülleri fethemenin nasıl olduğunu da bu videolarda bulabilirsiniz.."
 
Mehmet Ildırar (Yarbay) - Kasrik'ten Geçenler - 40.Bölüm - Semerkand Tv - Eşsiz güzel bir sohbet...
 
Mehmet Yarbay halen Adıyaman'ın Kahta ilçesi Menzil köyünde ikamet buyuran halen milyonlarca kişinin hidayetine vesile olan, (Bırakalım uzakları biz kendimizden biliyoruz) kötü hallerden iyi hallere geçmesine vesile olan, kutlu bir soyun varisi Evlad-ı Resul, Ehli Beytin günümüzde ki varisi Gavsı Sani Seyyid Abdulbaki (ks) hazretlerinin vekili olarak Almanya'da ilerlemiş yaşına rağmen insanlara hizmetten sohbetten geri kalmayarak, Gavsı Sani Hazretlerinin "Hizmet, nimettir.." sözü mucibinde hizmetlerine devam etmektedir..
 
Bu mübarek zatlar olmasa Güneydoğu'nun etknik olarak karıştırılmak istenen hali nasıl olurdu düşünmek lazım. Bu Allahu Tealanın hikmeti takdiri ve lütfudur. 
 
Yıllardır Peygamber (sav) varisi Allah dostlarının yanında bulunmuş ve çeşitli hizmetlerde emek vermiş Mehmet Ildırar Efendi veya tanınan ismi ile Mehmet Yarbay'ın hayatını anlatan, ilahi aşk ve muhabbetin olduğu bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Belkide bu video sayesinde iç dünyanızda keşfedeceğiniz yeni birşeyler vardır ve yine belki de size, içinizde ki sıkıntının huzura kavuşağı menzilin yolunu gösterecektir.. Biz inanıyoruz ve biliyoruz ki, çünkü gözlerimizle çok defa  gördükki nice arayan, aradığını bulmuş ve gayreti nisbetinde istifade etmenin derdindeydiler.. 
 
TSK'dan emekli olan Mehmet Ildırar'ın bu videosu Genelkurmay ve kuvvet komutanları dahil bütün TSK personeline açık mektup (videolu) niteliğindedir... Dileriz ordu millet özelliğine sahip halkımızın dini değerlerine geçmişte yapılan tarihsizliğin ve saldırıların, acımasızca yapılan bir barbarlık olduğunu anlarlar... Cenab-ı Hak'tan dileğimiz devletimiz bünyesinde ki hiçkimse dış destekli vatan hainliği kokan "bebek katili ve pkk destekçisi İsrail gibi" barbarlık sıfatına bürünmezler, dini değerlerimize saldırmazlar.. Askeride, poliside, köylüsüde çobanıda her insan bizimdir...
 
Hadis-i Şerifte buyuruluyor; "Ehl-i Beyt, Nuh'un gemisi gibidir. Ona binen kurtulur, ondan geri kalan boğulur." [Ahmed B. Habel, El-Müsned,3/157; Hakim, El-Müstedrek, 3/151]
 
Muhabbetle izlemeniz dileğiyle. Ve MinAllahi Tevfik.
 
TSK'ya Açık Mektup! İç huzurunuz için izlemeniz tavsiye edilir - Videonun Devamı 2. Bölüm