LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...


Açıklama: LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...
Kategori: İstihbarat
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2015
Geçerli Tarih: 28 Mayys 2024, 17:35
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/detay.asp?haberID=354Az evvel tebe-i sadıkadan SİYONİZMLE mücadelenin MİLİS GENERALLERİNDEN  Cevat Rifat ATİLHAN'ın pek değer verdiği Ressam-Araştırmacı-Yazar LEVON AMCA-Levon Panos DABAĞYANaradı, gönül sohbetlerinde bulunduk. ALLAH SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN EVLADIM" diyerek o mubarek dualarını yaptılar.. 

Biz de uzun süredir PEK ÇOK MEVZUYLA UĞRAŞMAKTAN diğer büyüklerimiz gibi kendilerini de ziyaret edememenin mahcubiyetini yaşadık.. 

Türkiye'nin milli bütünlüğüne (BİLİNEN-BİLİNMEYEN (!) PEK ÇOK FEDAKARLIKLA hizmet etmiş bu değerli araştırmacılarımızın maalesef kıymetlerini bilmiyoruz, nerede bölücü-kripto yazar-çizer varsa solcusu-sağcısı fark etmiyor; basın ve yayın neşriyatları ve SAHİPLERİ -HİRAM USTANIN ZİHİN YIKAMA VE YÖNLENDİRME ARAÇLARINI- onlara peşkeş çekerken; böylesi TÜRKİYE'NİN MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNE hizmet eden yazarlar, mütefekkirler cümle vefasızlıklarla karşılaşıp ya kalemlerini kırıp biat etmeleri ya da ÖLÜMCÜL BİR SESSİZLİĞE GÖMÜLMELERİ için nice NAMERD planlar uygulanıyor..TÜRK- ERMENİ-KÜRD-LAZ-ÇERKEZ-ADİGE-POMAK vb. fark etmiyor.. KUTSİ olmayan 5.KOL FAALİYETLERİ İÇİNDE ne olursa olsun yapana yol açıkken,  İNSANLIK DEĞERLERİ adına KUR'AN VE REHBERİ HZ. MUHAMMED MUSTAFA (Sallallahu aleyhi vessellem) YOLUNDA TERBİYESİNDE DÜNYALIK ve ŞEYTANİ MENFAATLERE  İMANINI SATMADAN gidenlere, MÜCAHEDENİN-MÜCADELENİN her türlü refleksi kapatılmaya çalışılıyor.. 

Bu NAMERD PLANDA yanımızda OLMASI GEREKİRKEN olmayanlar; satanlar-satılanlar, korkanlar... NE UYARDIYSAK KAŞIKLARINA GELMESİNE RAĞMEN akıllanmıyor iseler; CENAB-I MEVLA'NIN "BELA KIRBACI" BAKINIZ GÜN GEÇTİKÇE ÜZERLERİNE ÜZERLERİNE İNİYOR!..

 Hz.YUSUF'U ÇEKEMEYEN, İHANET EDEN KARDEŞLERİ MİSALİ; eninde sonunda yanlarına gelip, hadsizce ve cahilce ve ihtirasla (denenerek) elde ettikleri EMANETLERİ kendi elleriyle teslim decekler... CENAB-I ALLAH, sırat-ı müstakim ÜZERE, sadakatle RABBİ-TERBİYE EDİCİ dairesinden ayrılmamış VEKİLİ OLDUĞU'nu buyurduğu (ikram-lutuf dairesine alıp şereflendirdiği) HİÇ BİR KULUNU ZAYİ ETMEZ..

- ZALİMLERE MÜHLET VERİR AMA -ASLA İHMAL ETMEZ! 

  DÜŞÜNEN İNSANLAR ÇAĞINA HOŞ GELDİNİZ!

* HAKAN YILMAZ ÇEBİ
- TOPLUMU AYDINLATMA HAREKETİ (TA-HA)